Interaktīvi video – aplūko pasauli ar Pētera un Dāniela acīm

Šie interaktīvie video ir filmēti ar Pēterim un Dānielam piestiprinātu 360* videokameru. Izmanto kursoru kreisajā augšējā stūrī un vēro pasauli ar Pētera un Dāniela acīm. Uzzini vai mēs tiešām esam tik atšķirīgi? Saskati cilvēku, nevis diagnozi.

Garīga rakstura traucējumi netraucē Pēterim būvēt ērģeles

Kā pareizi uzbūvēt ērģeles? To pastāstīs Pēteris. Ērģeļu konstruēšana ir viņa kaislība jau kopš bērnības, viņš mēdz arī tās spēlēt. Garīga rakstura traucējumi viņa aizrautībai nav šķērslis. ! Skaties šo video ar VR brillēm un piedzīvo 360° klātienes efektu ar Pētera acīm. Jo, kad mēs skatāmies spogulī, mēs taču redzam sevi – cilvēku. Kāpēc lai kādam tas būtu citādi? Tādēļ arī kampaņas “Cilvēks, nevis diagnoze!” mērķis ir palīdzēt izprast – mums visiem ir vairāk kopīgā nekā atšķirīgā.

 

Funkcionālie traucējumi nav šķērslis Dāniela aizrautībai sportā

Kā labāk servēt tenisā, un kā būt meistarīgam hokejā? To parādīs Dāniels, para-hokejists un ratiņtenisists, kurš spēlē Latvijas izlasē. Jā, Dānielam ir funkcionāli traucējumi, bet tie nav šķērslis sasniegumiem sportā. Viņaprāt, galvenais ir nepadoties! ! Skaties šo video ar VR brillēm un piedzīvo 360° klātienes efektu ar Dāniela acīm. Jo, kad mēs skatāmies spogulī, mēs taču redzam sevi – cilvēku. Kāpēc lai kādam tas būtu citādi? Tādēļ arī kampaņas “Cilvēks, nevis diagnoze!” mērķis ir palīdzēt izprast – mums visiem ir vairāk kopīgā nekā atšķirīgā

 

Atpakaļ uz sadaļu “Skaties”